CO2 laser FRAXIS

prémiový vysokovýkonný laser schválený FDA

Naša klinika disponuje FRAXIS CO2 laserom najnovšej generácie. Tento najmodernejší prístroj slúži na vyhladenie a vypnutie pleti ako aj na odstraňovanie rôznych kožných výrastkov.

GYNOLASER

Úplnou novinkou je špeciálna hlavica ktorá sa využíva pre gynekologické aplikácie. Gynolaser využívame na liečbu vaginálnej atrofie spôsobenej vekom, pôrodom, menopauzou a hysterektómiou. Najväčšou výhodou tejto laserovej liečby je rýchlosť a bezbolestnosť zákroku bez potreby rekonvalescencie.

Využitie v Dermatológii a plastickej chirurgii

Frakčný resurfacing
(tvár, krk, dekolt, ruky)

Redukcia
vrások

Odstránenie
pigmentácií

Zjednotenie tónu a zlepšenie textúry pokožky

Lifting
pokožky

Korekcia jaziev
a strií

Liečba jaziev
po akné

Stiahnutie
rozšírených pórov

Laserové odstraňovanie výrastkov, vírusových a stareckých bradavíc, intradermálnych znamienok, mílií, hemangiómov, tukových ložísk – xantelasiem a iné operačné /vaporizačné zákroky

GynoLaser
novinka v estetické gynekologii

Využitie GYNOLASERU

Odhaduje sa, že viac ako polovica žien po pôrode či menopauze trpí prejavami vaginálnej atrofie, medzi ktoré patrí:

Nedostatočný pocit pri pohlavnom styku

Nedostatočné zvlhčenie
a s tým spojené podráždenie

Inkontinencia

Najväčšou novinkou v oblasti estetickej gynekológie je využitie CO2 laseru pre ošetrenie pošvy. Výsledkom zákroku je zúženie a spevnenie tejto oblasti, ale tak isto riešenie stresovej inkontinencie a poklesu maternice po pôrode.

Na rozdiel od doterajších operatívnych možností je laserový zákrok rýchly, jednoduchý a nevyžaduje takmer žiadnu rekonvalescenciu.