Slovenský | Anglický | Poľský
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
   

 
PORADENSTVO V OBLASTI ZDRAVIA A ZDRAVÉHO ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU
 
 
 
 

„Prečo by naša strava nemohla byť naším liekom“

Ako pribrať?. . . Ako schudnúť?. . .

Chudnutie
– redukujte – obmedzujte prísun kalórií nie však výživu, ktorú organizmus potrebuje k Vášmu zdravému životu.

...Schudnutie prebytočných kíl je zároveň prevenciou proti chorobám ako: diabetes mellitus (cukrovka), infarkt myokardu, choroby srdca a ciev, bolesti kĺbov a chrbtice...

Plnohodnotná výživa pri rôznych ochoreniach a terapiách...

Hladovanie a necielené diéty telo oslabia čo spôsobí celkové problémy, ako sú: bolesti hlavy, únava, strata koncentrácie a neschopnosť sústrediť sa, oslabenie imunitného systému, problémy s trávením a s vylučovaním...

ALOE VERA

Koktail pre telo a dušu

Pomoc pri riešení Vašich zdravotných problémov!

Aloe vera býva pre svoje výnimočné liečivé schopnosti nazývaná tiež ako „rastlina nesmrteľnosti“. Dlhé roky sa vedecký výskum intenzívne zaoberá skúmaním zloženia dužinatých listov Aloe Vera a výsledky sú úžasné.

Účinky sú neuveriteľne rozsiahle:

jej šťava lieči okrem rezných rán a popálenín tiež úpal, žalúdočné ťažkosti a mierni akné. Dokáže redukovať dokonca vysoký krvný tlak, príliš vysoké hodnoty cholesterolu a arteriosklerózu. Okrem toho slúži Aloe Vera, vďaka svojim antibakteriálnym účinkom ako prírodné terapeutikum so širokými možnosťami použitia, účinne bojuje proti všetkým druhom rozvíjajúcich sa chorôb a súčasne posilňuje imunitný systém.

Aloe Vera koncentrát – viac ako 240 druhov biologicky aktívnych látok.. vitamíny, minerály, aminokyseliny, enzýmy...

Aloe Vera gél Life Essence môže byť podporným prostriedkom pri liečbe:
astma, psoriáza, uzliny, zlomeniny, chrbtica blok, otvorene rany, prostata, mozgová príhoda, rakovina, paradentóza, afty, hemeroidy, spáleniny, omrzliny, jazvy, strie, diabetes(cukrovka), herpes, akné, ekzém, plesne, lupiny, suché vlasy.

Aloe Vera pomáha pri problémoch s trávením, upravuje hladinu cholesterolu v krvi, čistí cievy, normalizuje krvný tlak, doviživuje a detoxikuje organizmus...


Detoxikácia

ČO JE DETOXIKÁCIA?

Pri detoxikácií dochádza k uvoľňovaniu toxických látok z tela, k rozpúšťaniu rôznych ložísk a k uvoľňovaniu hlienov. Tie sa v tele usádzajú počas celého života človeka. Čím dlhšie a nepravidelnejšie nie je organizmus prečistený, o to väčšie zdravotné problémy nastávajú. Začína to bežným nachladnutím a končí „civilizačnými“ chorobami. Podmienkou dobrej detoxikácie je dobré vylučovanie a, samozrejme, správny pitný režim, aby sa uvoľnené toxíny mohli čím skôr z tela vylúčiť.

„V skutočnosti parazity zabili viac ľudí, než všetky vojny v histórii“


V minulosti bola detoxikácia samozrejmosťou. Naši prarodičia sa pravidelne detoxikovali, či už pri príležitostiach dnes už pomaly zabudnutých kresťanských sviatkov (40 dňový pôst), alebo podľa kalendára (jarné očistné bylinné kúry), atď.

Dnes, vzhľadom na neúnosné zaťaženie nášho organizmu, by mala byť detoxikácia absolútnym základom starostlivosti o zdravie každého človeka.Ako to je v skutočnosti...? Ľudia často trpia na rôzne „bežné“ ochorenia. Pravda je však taká, že žiadna choroba nie je prirodzená. Ľudský organizmus je nastavený na samo uzdravovanie no vďaka dnešnému životnému štýlu toho nie je ani zďaleka schopný.

KEDY JE ČAS NA DETOXIKÁCIU?

Ak spozorujte minimálne jeden z nasledujúcich symptómov:

Častá únava a slabosť, plynatosť a nadúvanie, nadváha, alergia, zlé trávenie, dráždivosť, náladovosť, parazity v stolici, časté prechladnutia, vracajúce sa bolesti hlavy, infekcie, chronická zápcha, syndróm dráždivého traktu (IBS), neukojiteľný pocit hladu, kožné problémy, pocit kovovej chuti v ústach, zlatá žila, sťažené dýchanie, silne zapáchajúca stolica

Máte 3 možnosti...

  1. Môžete ich ignorovať a tak očakávať v budúcnosti oveľa závažnejšie následky)
  2. Môžete ich utíšiť farmaceutikami (teda vniesť do tela ďalšie chemikálie a toxíny, ktoré tieto symptómy len utišujú a neliečia, a majú často mnoho nepriaznivých vedľajších účinkov)
  3. Môžete svojmu telu dopriať prírodné prečistenie (a teda nielen odstrániť súčasné ťažkosti, ale aj predchádzať ďalším, vy aj vaša rodina)
Aloe Vera gél je:

Najúčinnejší prírodný detoxikátor – obsahuje najväčšiu a najsilnejšiu kombináciu viac ako 200 vitamínov, minerálov, enzýmov a ďalších účinných látok (info. na školeniach alebo u Vášho sponzora.) a vďaka svojej štruktúre je vynikajúco vstrebateľný. Poskytuje komplexnú detoxikáciu ciev a orgánov.

Je na Vás akú možnosť si zvolíte!!!! No myslite na svoju budúcnosť a na budúcnosť svojej rodiny...
 
 
   
 

© SOFYC Clinic 2011